„Nie płacz, maleństwo!” – spotkanie o dziecięcym płaczu

Wraz z Wydawnictwem Mamania zapraszamy na spotkanie wokół najnowszej książki „Nie płacz, maleństwo”.

Czy płacz szkodzi, czy pomaga dziecku? Czy zawsze trzeba wiedzieć, czemu dziecko płacze? Czy zawsze trzeba reagować? Agnieszka Stein i Magdalena Sendor pomogą zrozumieć, czym jest płacz małego dziecka i jak sobie z nim radzić. Marta Jakobielska podpowie, jak wykorzystać pomoce i zabawki uspokajające dostępne na rynku. Na spotkaniu będzie także przedstawiony tłumacz WhyCry Mini, mimo że  autorka odnosi się do urządzenia sceptycznie. Na pewno będzie to ciekawy teamt to rozmowy, także zapraszamy do dystkusji.

Ponieważ mnie nie będzie 😦 moje pytanie do autorki. Czy lepiej żeby maluszek płakał, tata nie wracał z pracy, mama chodziła zmęczona i sfrustrowana ? Czy wtedy warto się wspomóc urządzeniem? WhyCry Mini nie uspokoi za nas dziecka, jednakże  realnie pomoże zmęczonym instynkom macierzyńskim od których wymaga się bardzo wiele na początku pierwszych miesięcy po porodzie.  Podchodzę emocjonalnie do tamtu ponieważ nam jak i wielu innym rodzicom na całym świecie WhyCry Mini bardzo pomógł.

Kiedy przychodzi moment gdy trzymasz płaczące dziecko na rękach, a Tobie ze smutku i poczucia bezradności łzy płyną po policzkach, czy wtedy ma znaczenie jakich środków użyjesz by sprawić aby Twój skarb przestał płakać, a Ty wróciła do równowagi psychicznej?

Spotkanie odbędzie się w 27 stycznia o godzinie 18: 00 w księgarnio-kawiarni Tarabuk. ZAPRASZAMY!

Tarabuk ksiegarnia-kawiarnia

ul. Browarna 6, od Lipowej

Warszawa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s