Zamiast serfować Internet idź na Targi :)

Dziś i jutro (27-28 sierpnia)! Nie siedź przed komputerem tylko idź na największą imprezę branży dziecięcej w kraju. Warszawa, Hala Sportowa Torwar, godzina 10:00 – 17:00!

 Zapraszamy WhyCry Mini w super okazyjnej cenie, a także smoczek WubbaNub, Fajne Klocki i niemowlęce, niezwykle praktyczne, a przy tym wyjątkowo kolorowe ubranka firmy Smoczek, wszystko na naszym stoisku QElements w okazynie, targowych hurtowych cenach!

  • Spodziewasz się dziecka?
  • Jesteś rodzicem niemowlaka, przedszkolaka, młodego ucznia?
  • Chcesz skompletować wyprawkę?
  • Szukasz pomysłów na to jak aktywnie spędzać czas z dzieckiem?
  • Szukasz informacji na temat produktów dobrych dla Twojego dziecka?
  • Chcesz świadomie robić zakupy i posłuchać rad ekspertów?
  • Skorzystać z licznych promocji?
  • Zapewnić dziecku i sobie dzień pełen atrakcji i zabaw?

Targi to okazja do spędzenia czasu z rodziną, zrobienia zakupów po atrakcyjnych cenach, a także znalezienia pomysłów na zabawę dla dziecka.

W każdej z 11 targowych stref tematycznych firmy promują aktywnie swoje produkty. Porad i konsultacji udzielają eksperci w dziedzinie zdrowia i wychowania dziecka. Na hali wystawowej znajdują się też place zabaw, kąciki książki dziecięcej, stoiska fundacji dziecięcych i porady medyczne. Na scenie głównej występują znani goście i losowane są nagrody. Impreza jest również niecodziennym forum dla kampanii społecznych. Rodzice i przyszli rodzice znajdą tu niezliczone atrakcje

Targi to doskonała propozycja na ciekawe i rodzinne zakończenie wakacji. Jak co roku, organizator przygotował wiele atrakcji. Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pojeździć na gokartach, a nawet wziąć udział w sesji zdjęciowej i prawdziwym castingu. Czekają na nich również ciekawe zabawy z wesołymi animatorami, gry, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek.

Nie wiesz czego się spodziwać? Zobacz film z zeszłorocznych targów www.fajneklocki.pl oraz http://www.multiexpo.pl/start/targi-moje-dziecko 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s