Co za wiadomość Kate Middleton w ciąży! Zobacz zdjęcie!

Nowa księżniczka lub książę jest w drodze! Teraz się zacznie prawdziwe szaleństwo. Najbardziej popularna ciąża Beyonce została zdetronizowana 🙂 Według magazynu In Touch, księżna jest w 6 tygodniu ciąży. Źródło podaje, że już przed ślubem było jasne dla Williama i Kate, że dziecko będzie najważniejsze.  Podobno książęce maleństwo będzie miało swój pokój w Nottingham Cottage, gdzie Kate i William teraz mieszkają, w ich domu w Walii oraz  w Pałacu Kensington.

Jest nawet już lista imion. Źródło podaje „Wybierają tradycyjne imię dla dziecka.  Edward, Philip i Michael dla chłopca lub  Alice lub  Rose dla dziewczynki.”

Kate Middleton w ciąży

Czy wiadomość jest prawdziwa, to się okaże za kilka miesięcy. Tajemnicze źródło na które powołuje się magazyn, wcześniej zdradziło miejsce miesiąca miodowego pary oraz inne szczegóły ślubu, które były prawdą.

Aktualizacjia (kwiecień 2012)

Wcześniejsza wiadomość o ciąży Kate, informacja z wiarygodnego źródła, okazała się adopcją małego szczeniaczka. hahaha chyba wiarygodne źródło nie podsłuchiwało uważnie, że nic chodzi o „baby” tylko „baby dog”. Na dziś inne wiarygodne źródło (a może to samo),  podaje że Kate jest przykro czytać plotki na temat jej ciąży, które wciąż pojawiają się w prasie. Książę William, 29, i Kate Middleton, 30, nie śpieszą się z wydaniem na świat potomka tylko rok po ślubie, podaje źródło.

3 uwagi do wpisu “Co za wiadomość Kate Middleton w ciąży! Zobacz zdjęcie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s