Spodziewasz się dziecka w 2012?

Wczoraj rozpoczął się księżycowy rok smoka. W chińskiej tradycji jest to najszczęśliwszy znak zodiaku, związany z szczęściem, inteligencją, a osoby urodzone w roku smoka skazane są na sukces. W rzeczywistości w Chinach liczba urodzeń wzrasta o 5% i dzieci urodzone w tym roku muszą całe życie walczyć z konkurencją. Jeżeli spodziewacie się lub planujecie dziecko w 2012 roku, o to czego możecie spodziewać się po swoim smoczym maluszku.

Ambitny z pasją.

Dzieci urodzone w roku smoka, są zdecydowane i pełne entuzjazmu. Wiedzą co chcą i aby to dostać będą ciężko pracować i podejmować ryzyko. Przygotuj się, że będziesz biegać po całym domu za swoim smoczym maluszkiem, jak tylko zacznie chodzić.

Charyzmatyczny.

Twoje dziecko wszystkich oczaruje. Na rodzinnych spotkaniach będzie w centrum zainteresowania. Gdziekolwiek się pojawi będzie duszą towarzystwa.

Przywódca.

Twoje smoczątko charyzmatyczne i ambitne, będzie także urodzonym przywódcą. Zawsze będzie miało dobre pomysł i będzie dobrze organizować pracę w grupe.

Szczęście w miłości.

Twoje dziecko będzie miało licznych adoratorów, co może być plusem albo minusem, dla kochliwych smoków.

Na co musisz zwrócić uwagę.

1. Duże ego. – Charyzma i ambicja mogą doprowadzić, że smok będzie miał duże ego. Pamiętaj aby sprowadzić swoje dziecko od czasu do czasu na ziemię.

2. Gwałtowny charakter. – Z tą całą energią, maluch z całą pewnością będzie miał napady złości.

3. Samotnik. – Co ciekawe mimo, że smoki przyciągają do siebie ludzi, wolą być same. Co w cale nie jest złe, gdyż lepiej pracują gdy są same.


Ja oczekuję swojego czwartego dziecka, i coś czuję że nasze smoczątko będzie trzęsło całym domem. Życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku Smoka.

 

 

Jedna uwaga do wpisu “Spodziewasz się dziecka w 2012?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s