Pieluszka powodem awaryjnego lądowania samolotu. Coś tu śmierdzi :)

Ostrożności nigdy za wiele 🙂 Samolot australijskich linii lotniczych Qantas, w połowie drogi został zmuszony do lądowania, po tym gdy pasażerowie zaczęli narzekać na brzydki zapach.

Brzydki zapach okazało się pochodził z brudnej pieluchy, która została wyrzucona niedaleko kokpitu. hahaha z brudnej pieluchy! jaki to musiał być straszny smród jeżeli samolot awaryjnie lądował.  Ciekawe czy rodzice się przyznali że to ich maleństwo zrobiło taką „kupkę”, a oni zamiast szczelnie to zapakować, to wcisnęli, jak się okazało do muszli toalety!

płacz dziecka
Winny 🙂

Dzięki wyjątkowo mądrym rodzicom, bo nie można winić pasażerów, że narzekali na smrodek w samolocie, piloci postanowili przeprowadzić procedurę awaryjnego lądowania. Pasażerowie musieli przesiąść się do nowego samolotu, a brzydko pachnący samolot przeszedł ogólny przegląd techniczny.

 

awaryjne lądownie samolotu

Zawsze uważałam, że brudna pielucha to bomba biologiczna hahaha Może po tym incydencie, linie lotnicze zaczną dostarczać pasażerom z dziećmi, torebki na brudne pieluszki, dla tych  którzy sami o tym nie pomyślą.

Ja sama miałam przyjemność siedzieć koło pani, która bez krępacji przewijała rocznego dzieciaka na siedzeniu obok, a potem pieluchę wcisnęła w kieszeń siedzenia, nim zdecydowała się ją wyrzucić. Sama wiem jak trudno jest przewinąć dziecko w samolocie, bo mam ich troje i często podróżujemy, ale naprawdę można to zrobić w toalecie, pieluchę zapakować szczelnie w torebkę plastikową i wyrzucić do kosza na śmieci.

Żródło: http://abcnews.go.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s