Piękne rodzinne zdjęcia Tori Spelling. Może Was zainspirują.

Piękna rodzinna sesja Tori Spelling dla magazynu US Weekly, może być inspiracją. Tori Spelling dopiero co urodziła swoje trzecie dziecko, a już ogłosiła, że kolejne maleństwo przyjdzie na świat jesienią. Na pytanie czy była to planowana ciąża odpowiada „Poważnie? Gdy zaszłam w ciążę Hattie miała tylko misiąc. Naprawdę myślicie, że była to zaplanowana ciąża?”

Zdjęcia są przepiękne. Jakoś nigdy nie uważałam Tori Spelling za piękną kobietę, ale na zdjęciach wygląda ślicznie, macierzyństwo jak wszystkim nam, bardzo jej sprzyja.

Tori Spelling z córeczka
Tori Spelling z córeczką Hattie

Tori Spelling z dziećmi
"Miłość do trzeciego dziecka jest tak samo mocno jak do pierwszego i drugiego."

 

Tori Spelling dzieci

Przy okazji wywiadu, Tori Spelling broni krągłości Jessicy Simpson, która naprawdę jest ogromna. „Ciąża to szczególny czas i ludzie powinni powstrzymać się od krytyki. Każda kobieta przechodzi ciążę na swój sposób, każde ciało jest inne. Nigdy nie wiadomo ile się przytyje w ciąży.” Zgadzam się z Tori Spelling w 100%, choć w ciąży bardzo nie tyłam, ani nie puchłam za to miałam problemy z cerą. Kobieta w ciąży ma tendencje do samokrytyki i stanów depresyjnych, więc koleżanki ciężarnych pamiętajcie jak każda kobieta, a w tym okresie szczególne, chcemy słyszeć TYLKO miłe uwagi na temat naszego wyglądu.

Tori Spelling z dziećmi

2 uwagi do wpisu “Piękne rodzinne zdjęcia Tori Spelling. Może Was zainspirują.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s