„WhyCry to jedyny spokojny i racjonalny głos w chwilach rodzicielskiej słabości.”

WhyCry jest codziennie testowany przez młodych rodziców, którzy potwierdzają, jak napisała pani Małgorzata, że „WHY CRY to jedyny spokojny i racjonalny głos w chwilach rodzicielskiej słabości, przydatny każdej mamie – niezależnie od tego, czy jest pierworódką, czy doświadczoną mamą kilkorga dzieci.”

Pani Małgorzata, mama dwóch córeczek założyła niezależny portal PinkTheThing, który z zarażającym entuzjazmem, poprzez piękne zdjęcia i teksty, dzieli się rzeczami, miejscami, projektami, których łączy tworzenie dobrych, mądrych, ciekawych i wartościowych zjawisk dla Dzieci. Czytelnicy portalu to nie tylko rodzice, ale poszukiwacze inspiracji związanych z szeroko pojętym designem.

Z panią Małgorzatą, wtedy mamą oczekującą przyjścia na świat drugiej córeczki, miałam przyjemność spotkać się na Targach Dziecka w Poznaniu. Ciekawa urządzenia WhyCry Mini, jednak pewna swoich umiejętności jako mama już kilkuletniej córeczki, chętnie wzięła WHY CRY aby sprawdzić jego wiarygodność, praktyczność i użyteczność.

długi płacz niemowlaka
http://www.pinkthething.pl

Właścicielka portalu, chyba nie spodziewała się, że jej druga córeczka, nie będzie aniołkiem i WHY CRY przyda się w domu już od pierwszych dni po wyjściu ze szpitala, a jej jak czytamy na portalu „zażyła znajomość z WHY CRY będzie trwała kilka miesięcy.” Mała córeczka pani Małgorzaty „Diana z czasem coraz spokojniej chłonęła świat, a ona wsłuchując się w jej płacz i analizując podpowiedzi WHY CRY – nauczyła się rozpoznawać jej stany emocjonalne i coraz szybciej na nie reagować.”

PinkTheThing podsumowuje swoją opinię o WHY CRY: „WHY CRY może okazać się wybawieniem gdy przytrafi się babyblues i nie będziecie miały cierpliwości do wielu spraw; gdy jako nowicjuszki będziecie się uczyły jak być Mamą; gdy będziecie próbowały pogodzić rolę podwójnej mamy, która musi mnożyć swój cenny czas i nie zawsze ma siłę by wpatrywać się w oseska i czytać z niego jak z otwartej księgi. WHY CRY przyda się również wtedy, gdy będziecie chciały złapać oddech i choć przez chwilę pobyć same ze sobą. W tym czasie dzieckiem zajmie się tatuś, babcia, siostra, przyjaciółka lub niania.”

dlaczego dziecko płacze, długi płacz niemowlaka

Polecam wpis Próbujemy, Testujemy//WHY CRY. W tekście znajdziemy opinię o WHY CRY, ale i także relację jak to jest gdy pojawia się drugie dziecko na świecie zupełnie inne niż pierwsze. Nie często matki piszą szczerze o swoim macierzyństwie, przeważnie chwalą się jak to świetnie sobie radzą i jak są doświadczone, jak wszystko jest łatwe, przychodzi samo, a intuicja rozwiązuje wszystkie problemy.

Ja już za chwilę urodzę czwarte dziecko i nie ukrywam, że boję się porodu, a potem pierwszych dni, tygodni, miesięcy w domu. Obawiam się, czy starsze dzieci otrzymają od nas tyle uwagi ile potrzebują, czy znajdę choć chwilę czasu dla siebie, aby nie zwariować, czy Helenka będzie rozkrzyczanym bobasem, czy śpiącym całymi dniami aniołkiem… tak czy siak, sprawdzony WHY CRY czeka już w pogotowiu 🙂 Za bardzo jestem doświadczoną matką, aby tracić czas i starać się sobie i innym udowodniać, że w niczym nie potrzebuję pomocy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s