Śmierdzący problem rowiązany czyli sposób na kupę po pachy.

Ktoś ukradł mi pomysł! 🙂 To ja pierwsza wymyśliłam! Tylko, że mi nawet nie przeszło przez myśl aby ten pomysł zrealizować, a tu genialna mama trójki dzieci, postanowiła swój pomysł zrealizować, wyprodukować i sprzedać! Co? Blokadę Wybuchowej Kupy. Uwielbiam takie historie. Dla mnie są wyjątkowo inspirujące! Odważne matki rządzą 🙂
Baby BlowOut Blocker czyli Blokada Eksplodującej Kupy
Baby BlowOut Blocker czyli Blokada Wybuchowej Kupy

Może teraz coś o tym genialnym pomyśle. Wielka kupa po pachy to temat tabu, bo niemowlaki robią kupki, pachnące, delikatne, i malutkie…. ależ nie! Niemowlęta robią wielkie kupy! kiedy jeszcze mają gazy, strzały pod ciśnieniem wystrzeliwane są z taką siłą, że często pielucha nie jest w stanie wchłonąć wszystkiego, dodatkowo jeżeli maleństwo jest w pozycji skulonej np. w siedzeniu samochodowym czy w chuście to po prostu kupka wylewa się z pieluchy i całe plecy są w musztardowej mazi.

Ta maź od razu przesiąka przez wszystkie warstwy ubrania, najbardziej szkoda ulubionych ślicznych wyjściowych body. Gorzej gdy siedzenie samochodowe zaczyna przesiąkać wilgocią z kupy, przestaje to być zabawne, zwłaszcza jeżeli jesteśmy gdzieś w drodze. Ja przeważnie na siedzenie samochodowe kładłam jednorazową matę do przewijania. Gdyż kupa w takiej kołysce była regularnym zjawiskiem u moich dzieci 🙂

My mamy wiemy, że kupny problem dotyczy maluchy od najmniejszego niemowlaka poczynając od smółki po nawet już roczne maluchy. Mama trójki chłopców postanowiła rozwiązać ten śmierdzący problem i zaprojektowała Blokadę Wybuchowej Kupy. Blokada to zakładka do standardowej pieluchy, którą owija się wokół bioder dziecka, zapewniając wydłużony panel pieluszki. Gdy nastąpi eksplozja kupy Blokada złapie wycieki po bokach i plecach.  Genialne w swojej prostocie. Jak to się mówi najprostsze pomysły są najlepsze.

kupka niemowlęca

blokada na kupkę

Znając życie zaraz odezwą się głosy etatowych negatywnie nastawionych do wszystkiego, „doświadczonych” mamusiek, że beznadziejne, że drogie, że zbędny wydatek itd. itd. Dziewczyny jeżeli macie pomysł, realizujcie go!!!

2 uwagi do wpisu “Śmierdzący problem rowiązany czyli sposób na kupę po pachy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s