Jeżeli tolerujesz płacz Swojego malca i uważasz, że dziecko należy pozostawić aby się wypłakało, ta strona nie jest dla Ciebie.
Jednak jeśli wierzysz, że Twoje dziecko przez płacz wyraża swoje potrzeby,  pragniesz zbudować z nim silny związek oparty na zaufaniu i miłości, chcesz uchronić malucha i siebie przed negatywnym wpływem wielogodzinnego płaczu, WhyCry Mini na pewno Ci pomoże.

 Każda mama nie rozumie swojego nowonarodzonego dziecka, a ta która „rozumie” ma szczęście, że jej maluch mało płacze, a podanie piersi czy przewinięcie maluszkowi wystarcza.

Dziecko jest nowym człowiekiem i nie da się nauczyć jego charakteru i języka tak szybko jak nauczysz się przewijać, karmić.

Który model macierzyństwa wybierzesz? Będziesz Zosią Samosią, która nie da sobie pomóc w samotności poszukując pomocy na internecie, czy odpowiedzialną mamą, która bez obaw będzie korzystać ze sprawdzonych narzędzi aby zapewnić swojemu dziecku najlepszy rozwój i start w życiu?

Pamiętaj! to jaki wybierzesz model macierzyństwa wpłynie na Twoje życie jako matki/taty oraz życie dziecka.  Dzięki pomocy WhyCry Mini:

 • zrozumiesz swoje dziecko już od pierwszego dnia, gdyż ominie Cię frustracja młodej mamy, która nie rozumie płaczu maleństwa;
 • zbudujesz trwały związek ze swoim dzieckiem oparty na zrozumieniu i miłości co będzie miało wpływ na całe jego życie;
 •  Twój mąż bez obaw zajmie się Waszym noworodkiem, co pozwoli mu na zbudowanie związku z dzieckiem już od pierwszego dnia i odciąży Cię od wielu obowiązków;
 • wzmocnisz związek z mężem, który na równi z Tobą będzie się opiekować Waszym niemowlakiem;
 • szybciej opanujesz inne umiejętności jak karmienie, usypianie, kąpanie, gdyż będziesz szczęśliwa, a nie zmęczona własnym dzieckiem;
 • Twoje maleństwo będzie inteligentniejsze, gdyż im mniej płacze tym więcej się uczy.

mama, niemowolę, dzidzia

asdf

Z WhyCry Mini unikniesz takich kłótni. Fajnie wyglądają w amerykańskim serialu komediowym ale nie w rzeczywistości.

kj

kj
A może jesteś babcią lub dziadkiem, dla których rozwój Twojego wnuczka jest najważniejszy oraz chcesz wesprzeć i odciążyć swoje dzieci w wychowaniu ich maleństwa? Podaruj im WhyCry Mini, tak aby mogli cieszyć się szczęśliwym macierzyństwem.
kjh

O WhyCry Mini

Podczas pierwszych dziesięciu miesięcy życia dziecka, płacz jest jedynym sposobem komunikowania się z otoczeniem. WhyCry Mini to nowe, innowacyjne urządzenie, które pomaga noworodkowi zostać poprawnie zrozumianym przez rodziców. W ciągu 10 sekund, WhyCry Mini przetłumaczy płacz Twojego dziecka.

adsf

płacz niemowlaka
sdf
Szybki, efektywny oraz prosty w użyciu WhyCry Mini z niemal 100% dokładnością wskaże czy Twoje dziecko jest głodne, rozdrażnione, śpiące, znudzone czy zestresowane.WhyCry Mini pomoże Twojemu instynktowi w rozpoznaniu potrzeb dziecka, tak abyś mógł szybko i skutecznie zareagować.
jhg

kjkjh

Aż od czterech do sześciu miesięcy zajmuje młodym rodzicom nauczenie się rozpoznawania płaczu ich dziecka! Wczesna umiejętność rozpoznawania sposobów komunikacji malucha przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu.Podaruj swojemu skarbowi najlepszy start.

Od początku pracy nad WhyCry, naukowcy i konstruktorzy mieli na celu stworzenie urządzenia, które będzie wspierało rodziców w zrozumieniu dziecka. Naukowcy przeanalizowali płacz ponad stu dzieci różnych narodowości i wykryli, że istnieje uniwersalny wzór płaczu, który dzieli się na pięć kategorii.

rodzaje płaczu niemowlaka
Rodzaje płaczu niemowlaka.

asdf

Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby są spełniane rozwijają się lepiej emocjonalnie i intelektualnie. WhyCry Mini pomoże Ci zrozumieć nowo narodzone dziecko, a tym samym wspomoże jego prawidłowy rozwój.

asdf

jh
kjh
Potwierdzając skuteczność WhyCry otrzymał nagrodę za najlepszy produkt międzynarodowych targów Kid’s Biz Fair, które odbyły się w Warszawie 16-17 października 2012 roku. W głosowaniu internetowym zorganizowanym przez portal zabawkowicz.pl WhyCry zajął drugie miejsce, zaraz za edukacyjnym stolikiem dla dzieci.
WhyCry Mini najlepszym produktem targów dla dzieci.
WhyCry Mini najlepszym produktem dla dzieci.
Zobacz instrukcję obługi WhyCry Mini  Instrukcja obsługi WhyCry Mini
KUP TERAZ 

99bkjhkh

Opinie rodziców o WhyCry Mini.

Opinia pani Magdaleny przedstawiona w  Dzień Dobry TVN

kjh

kjh

Opinia pani Magdy – testującej WhyCry dla portalu Zabawkowicz.pl:
„Początkowo uważałam, że to jeden z tych gadżetów naciągających portfel rodziców, choć sama idea bardzo mi się podobała. Podczas testowania zmieniłam zdanie…” Przeczytaj całą opinię http://www.zabawkowicz.pl/article.aspx?id=323

Opinia portalu PinkTheThing.pl:

WHY CRY przydał się nam już pierwszych dniach po wyjściu ze szpitala! (…) Nasza zażyła znajomość z WHY CRY trwała kilka miesięcy. Diana z czasem coraz spokojniej chłonęła świat, a ja wsłuchując się w jej płacz i analizując podpowiedzi WHY CRY – nauczyłam się rozpoznawać jej stany emocjonalne i coraz szybciej na nie reagować. (…) WHY CRY może okazać się wybawieniem gdy przytrafi się babyblues i nie będziecie miały cierpliwości do wielu spraw; gdy jako nowicjuszki będziecie się uczyły jak być Mamą; gdy będziecie próbowały pogodzić rolę podwójnej mamy, która musi mnożyć swój cenny czas i nie zawsze ma siłę by wpatrywać się w oseska i czytać z niego jak z otwartej księgi. WHYCRY przyda się również wtedy, gdy będziecie chciały złapać oddech i choć przez chwilę pobyć same ze sobą. W tym czasie dzieckiem zajmie się tatuś, babcia, siostra, przyjaciółka lub niania. ” Przeczytaj całą opinię o WhyCry Mini http://pinkthething.pl/probujemy-testujemy-why-cry/

Opinia pani Małgorzaty, mamy która właśnie urodziła swoją drugą córeczkę i właścicielki popularnego bloga. Czekamy na oficjalną opinię na portalu, a tym czasem jej pierwsze opinie o WhyCry Mini:

„(…) gdyby nie Whycry to chyba bym się zapłakała 😉 Urodziłam przed wczoraj więc dochodzę do siebie. Od wczoraj jesteśmy z córcią w domu – pierwsza noc. Di jest zupełnie inna niż jej starsza siostra, Whycry bezbłędnie pokazywał, że jest głodna, a w nocy jak mnie budziła co godzinę – pomimo wypicia sporej ilości mleka, że w końcu jest „rozdrażniona, zmęczona” i wystarczyło ją na spokojnie odłożyć.
Pozdrawiam,
Podwójna Matka a taka spanikowana jak pierworódka.”

Klienci sklepu Chatka Puchatka w Pruszkowie:

Pomimo sceptycznego podejścia do WhyCry zaryzykowaliśmy kupno i co? Analizator płaczu na pewno działa! Oszczędza nerwy rodziców a przede wszystkim dziecka! Naprawdę Szczerze polecamy!

Kamila z Gdańska:

Moja córeczka ma pół roku. Ja zdążyłam się już poznać na jej płaczu, ale mój mąż czy rodzice niestety sami nie dają sobie rady. Mam nadzieje że urządzenie im trochę pomoże….

Wczoraj wieczorem wystawiłam je na próbę koło godziny 19 (wtedy zawsze kąpiemy córkę, karmimy ją i układamy do snu). Tutaj WhyCry bezbłędnie ocenił że dziecko jest już głodne i śpiące.

Moja córka niestety nie przesypia całych nocy, tak wiec każdej nocy ma kilka pobudek. Tak było i dziś, gdy o godzinie 2 obudził mnie jej płacz. Urządzenie pokazało że córka jest znudzona 🙂 Rzecz jasna, nie zabawiałam jej wtedy, tylko starałam się ją uspokoić i utulić do snu. Córka się uspokoiła, ale po kilku minutach znów zaczęła pojękiwać. Wtedy urządzenie pokazało że jest „zestresowana”… Wzięłam ją na ręce, przystawiłam do piersi, pociumkała 3 minuty i zasnęła:)

Myślę ze urządzenie zazwyczaj dobrze sugeruje o co chodzi, ale trzeba też je interpretować na własny sposób.

Pozdrawiam

Kamila

Kasia Sowin mama Jasia:

W naszym przypadku WhyCry  sprawdził się w 80%. Jak Jasiek dostał kolek to przestaliśmy go używać. Mały płakał praktycznie nieustannie. WhyCry to bardzo fajne urządzenie, chociaż na początku nie chce się wierzyć, że działa. Myślę, że sprawdzi się przede wszystkim wśród młodych matek z pierwszym dzieckiem, które po wyjściu męża do pracy zostają w domu same.

Joanna mama Zuzi:

WhyCry Mini dostaliśmy w prezencie, kiedy moja córka miała już prawie 3 miesiące. Myślałam wtedy, że nie potrzebne mi takie urządzenie bo przecież jestem już super mamą z wrodzonym instynktem macierzyńskim. Jednak moje poglądy zostały szybko zweryfikowane. Owszem, wiedziałam już kiedy moja córcia jest głodna, jednak butelka nie zawsze załatwiała sprawę, wtedy właśnie spróbowałam WhyCry’a. I to było to… WhyCry pokazał, że córka jest znudzona, zaczęłyśmy wypróbowywać nowe zabawy i działało. WhyCry pokazywał również, że mała jest rozdrażniona i tu też było trafienie w dziesiątkę, bóle brzuszka i gazy to powodowały. Szybko poradziłam sobie i z tym problemem. WhyCry służył nam przez kolejne 3 miesiące.  Polecam go wszystkim mamom, które chcą by te pierwsze miesiące z dzieciaczkiem były choć odrobinę łatwiejsze.

Opinia pani Arlety:

„Już w szpitalu, drugiego dnia po urodzeniu miałam okazję sprawdzić działanie WhyCry Mini. Gdy nasza córeczka płakała położyłam urządzenie przy niej, włączyłam i po kilku sekundach włączyła się lampka wskazująca, że dziecko jest głodne i to był faktycznie jedyny powód płaczu.” Przeczyta całą opinię o WhyCry Mini na portalu DobreDlaDziecka.pl

Magdalena Mazur mama Helenki:

Helenka jest moim czwartym dzieckiem i mimo mojego dużego doświadczenia WhyCry jest od pierwszego dnia w użyciu. Już w szpitalu gdy Helenka płakała w nocy sprawdzałam co pokaże WhyCry. Analizator wciąż pokazywał, że Helenka jest głodna, co lekko mnie irytowało bo ciągle ją karmiłam, tyle że ona więcej spała mi przy piersi niż jadła. Rano się okazał, że Helenka straciła aż 350 gram i położne chciały dokarmiać ją butlą. Rzeczywiście Helenka musiała być bardzo głodna, WhyCry się nie mylił. Trzeba pamiętać, że takie dopiero urodzone niemowlę gdy jest bardzo głodne zasypia gdyż jest osłabione, a nie płacze wniebogłosy jak starsze dziecko. Nie wolno zasnąć takiemu maleństwu przy piersi (mnie to bardzo odpowiadało bo byłam zmęczona po porodzie) i należy je budzić np. dotykając policzka mokrą chusteczką albo łaskocząc po stopie. Dziś Helenka ma dwa tygodnie, gdy płacze… moje dzieci krzyczą „Mama Helenka chce WhyCry’a” hahaha Kalinka (7 lat) bardzo mi pomaga, i gdy nasze niemowlę płacze na początek wciska smoczek Helence, jak ona nie chce to włącza WhyCry i krzyczy mama Helenka jest zestresowana… będzie kupa :))) Mój mąż przychodzi do mnie z WhyCry i pokazuje „Zobacz głodna.” 🙂 WhyCry sprawia, że cała rodzina jest zaangażowana w życie nowego dziecka i każdy może mieć pewność, że rozumie niemowlacka. Daje to ogromne poczucie pewności siebie i szczęścia.

Opinie portalu mójniemowlak.pl

O tym urządzeniu słyszałam jeszcze będąc w ciąży ale nie planowałam tego zakupu (i tak miałam ich sporo więc uznałam, że „ten” mogę sobie odpuścić). Spotkała mnie miła niespodzianka, gdy w prezentowym pudełku z okazji narodzin synka znalazłam WhyCry Mini. Testuję go od 4 tygodni. Jest super a co najważniejsze świetnie się sprawdza. Nie wiem jak bym dała radę bez niego. Wynalazcy – powinni dać Nobla!” NATI

Urządzenie przetestowałam na drugim dziecku. Jak dla mnie rewelacja. Używałam go 5 miesięcy po czym sama nauczyłam się rozpoznawać płacz dziecka. Polecam wszystkim świeżo upieczonym lub oczekującym maleństwa mamom. Znacznie ułatwia i usprawnia opiekę nad noworodkiem i małym niemowlęciem. Zamiast zastanawiać się o co dziecku chodzi możemy szybko działać. Dzięki temu urządzeniu Mati płakał bardzo mało i bardzo krótko. Teraz jest szczęśliwym i radosnym ośmiomiesięczniakiem.” Wiktoria

kjh

sposoby na płacz niemowlaka

kjh

Jeżeli nie masz pewności czy WhyCry Mini jest dla Was, możesz WhyCry WYPOŻYCZYĆ! napisz do nas! info@qelements.pl.

Przeczytaj więcej opinii o WhyCry Mini.

WhyCry Plus jest połączeniem tłumacza płaczu dziecka WhyCry z elektornicznym zegarem pielęgnacji dziecka, oraz innymi funkcjami, które ułatwiają opiekę nad maluchem: zegar, alarm, termometr, wilgotnościomierz powietrza.

 Dlaczego płacze

kjh

Szybka, efektywna oraz prosta w użyciu funkcja WhyCry wskaże czy Twoje dziecko jest głodne, rozdrażnione, śpiące, znudzone czy zestresowane. WhyCry pomoże Twojemu instynktowi w rozpoznaniu potrzeb dziecka, tak abyście mogli szybko i skutecznie zareagować.

Zobacz reportaż koreańskiej telewizji pokazujący jak biedny zdezorientowany tatuś używa WhyCry Plus. Dziecko ma ponad rok. Widać (dla nas mam jest to oczywiste dla tatusiów niekoniecznie) jak chłopiec jest śpiący, ale tata nie bardzo to widzi, WhyCry pokazuje  senność i tajemnica rozmarudzonego malucha zostaje rozwikłana 🙂

kj

kh

WhyCry Plus to pierwsze tego typu urządzenie, które łączy w sobie funkcje tłumacza płaczu wraz z zegarem opieki nad niemowlakiem, który zapamiętuje wszystkie czynności pielęgnacyjne niemowlaka.  WhyCry Plus pomaga i ułatwia opiekę nad dzieckiem, realnie wpływając na komfort psychiczny i fizyczny opiekunów oraz dziecka.

lkj

Płacz niemowlaka
WhyCry Mini i WhyCry Plus

Koniec z prowadzeniem zbędnych zeszytów, z zapisywaniem kiedy maleństwo spało, jadło, kiedy było przewijane. Koniec z dodatkowymi produktami sprawdzającymi wilgotność powietrza i temperaturę w pokoju dziecka. WhyCry Plus to pięknie zaprojektowane urządzenie, które kiedy dziecko podrośnie, wciąż latami będzie Ci służyć pokazując czas, temperaturę, będąc budzikiem czy stoperem wykorzystywanym w kuchni.

kjh

Płacz dziecka
WhyCry Plus

kjh

Funkcje WhyCry Plus:

 • WhyCry – odczytuje płacz niemowlaka i w około 10 sek wskazuje czy niemowlę jest śpiące, głodne, znudzone, rozdrażnione, zestresowane.
 • Elektorniczny zegar opieki nad dzieckiem wraz z alarmem. Funkcja ta zapamiętuje wszystkie podstawowe czynności pielegnacyjne małego dziecka. Elektroniczny zegar pomoże Ci śledzić kiedy niemowlę było karmione, przewijane, spało. Dodatkowo możesz ustawić alarm by przypominał Ci czas ponownego karmienia, przewijania czy np. podania lekarstwa. Koniec z zapamiętywaniem czy zapisywaniem godziny karmienia, spania, przewijania.
 • Termometr i wilgotnościomierz powietrza. Zawsze będziesz wiedzieć jaka w pokoju panuje temperatura oraz wilgotność, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych urządzeń.
 • Zegar.

sposoby na płacz niemowlaka

kjh
Zobacz jak WhyCry Plus działa:

Film 1- WhyCry dziecko śpiące

Film2 – WhyCry dziecko rozdrażnione

Film 3 – Funkcje czasomierza

Film 4 – Funkcje czasomierza

jhhkjh

WhyCry Mini w mediach (wybrane tytuły).

M jak Mama Listopad 2011

WhyCry Mini w M jak Mama

Samo Zdrowie Lipiec-Sierpień 2011

WhyCry Mini poleca Samo Zdrowie
Samo Zdrowie Lipiec-Sierpień 2011
Samo Zdrowie opinia WhyCry Mini
Samo Zdrowie opinia testującej mamy

Dobra Mama Lipiec 2011
Dobra Mama poleca WhyCry Mini
WhyCry Mini na prezent dla przyszłej mamy

Magazyn Mam Dziecko, Kwiecień 2011

Mam Dziecko poleca WhyCry Mini
Magazyn Mam Dziecko kwiecień 2011
WhyCry Mini na płacz dziecka poleca Mam Dziecko
Mam Dziecko poleca WhyCry Mini

 
Więcej WhyCry Mini w mediach.

Zaufaj WhyCry  i ciesz się szczęśliwszym macierzyństwem.

Wszystko o WhyCry Mini i WhyCry Plus na stronie www.zrozumdziecko.pl

7 uwag do wpisu “WhyCry, tłumaczy płacz dziecka

 1. Ooooooooooooo ja to najbardziej się boję właśnie, że nie będę wiedziała dlaczego moja kruszynka płacze….
  Może namówię męża na takie urządzonko :):):

 2. kupiłam WhyCry i używałam od kiedy moja mała skończyła miesiąc. nie potrafię potwierdzić 100% skuteczności tego wynalazku, ale niewątpliwie baaardzo mi pomógł zrozumieć moją córcie. Mogę spróbować ocenić trafność 7/10. Nie w tym jednak rzecz. Zdarza się, że dziecko płacze w tym samym czasie z różnych powodów – może być i głodne i rozdrażnione. Stąd na przykład, różne wskazania why cry w tym samym czasie. (rozgryzłam to!:)) a zanim kupiłam whycry, myślałam, że jak płacze, to płacze i trzeba – w panice – reagować na jakąś jedną przyczynę:) Why cry pomógł mi przystanąć na te 10 sekund, wsłuchać się w płacz i nie panikować. Najważniejsze, że pomógł mi usłyszeć i nauczyć się tych różnych rodzajów płaczu. Czasem mamy jeszcze z mężem wątpliwości i używamy whycry, ale mała ma już 4 miesiące i generalnie jest mało płaczliwa, może właśnie dzięki whycry, kto wie?:))

  Autorce bloga ogromnie dziękuję za wysiłki, by przesłane do mnie smoczki Avent, których nie ma w PL, dotarły mimo przeciwności losu:)

 3. Niedawno zostałam mamą, robię wszystko szablonowo, karmię na zadanie, podaję Vita DK , pielęgnuję, a dziecko i tak grymasi. Gdzie takie urządzenie można kupić i ile kosztuje?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s